NAČÍTÁNÍ

slavikpetr.com

Dres Classic

Kategorie: Trail Busters
Tagy: #trailbusters
Dostupnost: Skladem
1 250 Kč s DPH
Počet:

Popis produktu:

Naším cílem bylo vytvořit maximálně jednoduchý a funkční dres. Důsledně jsme proto odpárali všechny zbytečné serepetičky - zipy, kapsičky atakdále. Dres má lehce prodloužené záda. Potisk je realizován nadstandardní, příplatkovou neonovou technologií, kterou u nás disponuje jen několik málo výrobců. Díky tomu jsou barvy krásně svítivé, tak jak znáte z našich fotek. Tabulka velikostí je ZDE

MATERIÁL COOLMAX BIKE - Lehký dvouvrstvý materiál. Rubová strana z mikrovláken, která zabezpečují účinný odvod potu do vrchní vrstvy. Tato vrstva má hrubší strukturu pro rychlé odpařování vlhkosti. Díky tomuto systému je i při větší zátěži zajištěn odvod potu a tím udržuje tělo v suchu. Složení: 50% polyester, 50% coolmax. Gramáž: 140-160 g/m2. Za pět sezon intenzivního ježdění jsme s tímto špičkovým materiálem maximálně spokojení a můžeme vám ho vřele doporučit - příjemný na nošení, vzdušný a velmi rychle schnoucí, přitom odolný zatrhávání. 

VARIANTY: Pánský modrý nebo zelený neon (podle hlavní barvy na trupu). Zvolit si můžete také dlouhý nebo tříčtvrteční rukáv (příplatek 150 Kč - poznamenejte v objednávkovém formuláři. Pouze na objednávku)


Parametry produktu:

Velikost: L - ♀, S - ♂, M - ♂, L - ♂, XL - ♂, XXL - ♂, S - ♀, M - ♀
Barva: Žlutá, Modrá